dizi izle

Tatlı İntikam 8.Bölüm 720p HD izle


Video saniye sonra yüklenecektir. Tanıtımı geç  »
   
  

Yorum Yok Tatlı İntikam 8.Bölüm 720p HD izle

  1. Savaş DEDE
    15:23 on Ocak 14th, 2017

    Kanal D’ nin kendi yapım şirketi tarafından Tatlı İntikam dizininin yönetmeni yönetmeni Barış ERÇETİN Bey ve Senaryosunu hazırlayan Pınar Ordu ve İlker Aslan kaleme almalarıyla hazırlanan komedi tarzı bu dizinin Rahmetli Zeki ALASYA’ nın anısını yaşatmak için, ayrıca İstanbul’un o dar tek katlı evlerinde ki mahalle yaşamını mahallede ki insanların birbirlerine yardım etmesini anlatan bu dizinin yeni bölümleriye yeni kişilerin eklenmesiyle devam etmesini istiyorum, seyrederken insanı ekrana o kadar çok bağlıyor ki zevkle seyrediyoruz. Tam Aileme beraber, bizleri bu dizinin devam en yeni bölümleriye devam ettirmenizi rica ediyorum.
    Kanal D’nin bazı dizileri var mesela Arka Sokaklar dizisi yaklaşık 10 yıldır devam etmekte, sezon sonu final diyor yeni bölümeriyle tekrardan ekrana geliyor, Param parça dizisi, bu dizideki oyuncuların değişmesine rağmen halen devam etmekte.
    Komedi tarzı olan Tatlı İntikam dizisi Param parça dizisine 10 basar böyle güzel dizinin sayın yönetmeni Barış ERÇETİN Bey ve Senaryosunu hazırlayan( Pınar Ordu ve İlker Aslan) yeni bölümlerini hazırlayıp tekrardan ekrana gelmesinirica ediyoruz izleyici oarak. Teşekkür ederim.

Tatlı İntikam 8.Bölüm 720p HD izle - Yorum Yaz

Adınız*
E-Mail Adresiniz:*
Yorumunuz:*

A d v e r t i s i n g


Bu Dizileri izlediniz mi?