dizi izle

Takva Full izle


Video saniye sonra yüklenecektir. Tanıtımı geç  »
Takva film izle

Sinemalar.com Puanı:7.6/10
imdb değeri:7.5/10
Yapım:2006 Türkiye
Tür:Dram
Yönetmen:Özer Kızıltan
Süre:1 saat 36 dakika.
Başrol Oyuncuları:Erkan Can, Engin Günaydın, Güven Kıraç, Settar Tanrıöğen, Erman Saban.

Kaliteli dram filmlerinden olan Takva filmi Muharrem(Erkan Can)’in hayat hikayesini anlatıyor. Kendi haline yaşam sürmekte olan Muharrem bir yakındı vasıtasıyla bir tarikata girer. Burada kısaca yükselen Muharrem bekardır ve rüyasında değişik rüyalar görür bu rüyalar Muharremi çok etkliyecektir. Değişik bir konusu olan bir yerli yapım filmimiz sizlerle.

   
  

4 Yorum Takva Full izle

 1. hasan
  04:22 on Mayıs 25th, 2011

  guzel film.

 2. tarkan
  22:13 on Temmuz 27th, 2011

  dergahları ve zikir ayinlerini iyi irdelemişler.bunlar gerçeğe yakın doğru sayılır.fakat muharremin görmüş olduğu rüyalarla dinin kısıtladığı izlenimimi veriliyor acaba

 3. ÇAĞRI
  18:23 on Temmuz 26th, 2012

  filmi sonuna kadar izledim. tarikatları, cemaatleri üstü kapalı kötüleyen, böyle insanların arasına karışılınca delirilmesi gerekmiş izlenimi oluşturulan saçma sapan bir film. film başlarken yapımda senaryoda bir sürü yabancı isimde dikkatimi çekti.. herkes kimin neye nasıl hizmet ettiğini biliyor.. ama bu filmi yapanlar gibilerin işine gelmiyor gerçekler.. milletin zihninde tarikatleri, şeyhleri, cemaatleri bu filmdeki gibi göstermek için ellerinden gelenleri yapmış film ekibi..en kötüsüde yasini şerifle açık saçık karıların olduğu film karelerinin arka arkaya olduğu düntadaki tek film bu…sağda solda bu filme ödül verenler bunun için verdi heralde..

 4. Abu Zerr
  00:27 on Ocak 1st, 2013

  Herkes kendince bir yorum çıkarmış.Bana göre kimse kötülenmemiş.Muharrem de kötü biri değil. Sadece yüklenenden fazlasının altına giren bir adamı anlatıyordu o film.Sade ve basit ve sıradan yaşayan birinin kaldıramayacağı bir yükün altında ezilmesini anlatıyordu..

Takva Full izle - Yorum Yaz

Adınız*
E-Mail Adresiniz:*
Yorumunuz:*

A d v e r t i s i n g


Bu Dizileri izlediniz mi?