dizi izle

Ramiz Dayı Ölecek mi? Ezel 37 (Ramiz Dayı Öldümü?)


Video saniye sonra yüklenecektir. Tanıtımı geç  »
Malum ezel dizisi yeni sezona fırtına gibi başladı ve ramiz dayının sekiz isimli torunu birden ortaya çıktı tabi düşmanı olarak.. Az önce izlediğim için konuyu başlatıyorum.. Sekiz ramız dayıyı çok pis bıçaklıyor? Acaba ramiz dayı ölecek mi?

Mesele neymiş biliyor musun?
Mesele en mutlu olduğun o gün, en güzel hayaller kurduğun o gün ölmekmiş mesele…
Neymiş mesele?..
Mesele ölmek değil; mesele dost bildiğin, en güvendiğin adamın eliyle ölmekmiş mesele…

Ramız dayının ölmesi diziyi bitereceği için kafanıza hiç takılmasın.. Ramiz dayı ölmeyecek fakat dizinin diğer bölümünde hastaneye kaldırılıp ameliyat olur %50 ihtimallede sakat kalacaktır fakat ölmeyecektir..

   
  

3 Yorum Ramiz Dayı Ölecek mi? Ezel 37 (Ramiz Dayı Öldümü?)

 1. NIKET
  05:57 on Eylül 28th, 2010

  ilk sezonun sonuncu bölümde ALTI AY SONRAYI gösteriyorlardi dayi tekerlekli sandalyadeydi.. ufaklik ramize ne olacak bilemeyecegim ama sanirim ezel ile is birligi kuracak dayi da ölmeyecek.

  daha hepsi birden mi masada birleseceklerdi hatirlarsaniz.

 2. hastasıyız
  07:22 on Eylül 28th, 2010

  geçen sezon finalinde dayı tekerlekli sandalyeye mahkum kalmış dayı-ali ezel-tevfik, cengiz-şebnem, kenan-eyşan kumar masasında oturuyolardı. yani dicem o ki dayı yüzde 100 ölmedi.

 3. matbleck
  16:00 on Haziran 25th, 2011

  HERKESİN bilmek istedigi tek şey ezel öldümü filmin sonu bazılarınız icin karmaşık bir hal almıştır cok detaylı yazabilirim ama az öz olsun acıklayayım film de ezel diyorki aliye ali abi can sana emanet onu sen yetiştir ve herşeyi yirmi yaşına geldinde anlat diyor ve aliye bir kılasör veriyor yani cana herşeyi biz seyircilerin bildigi gibi ali herşeyi başından sonuna kadar anlatacak aliye sonra cocuk büyüdünde kulenin yanına geliyor oradaki kişi EZELDİR oglunu tanımıyor kim oldugunu bilmiyor cünkü ictigi ilaç ona herşeyi unutdurdu hafızasını sildırdi cünkü dayanamaz oldu ezel icin acı üstüne acı soncara hafızasını kayıp etdi içtigi ilaç nedeni ile cocugu gördügünde kafasını kaşıdı cünkü oglunu bile tanımıyordu kim oldugunu bilmiyordu ama herşeyi can biliyor ve herşeyi ona yani ezele anılarını kazandıracak

Ramiz Dayı Ölecek mi? Ezel 37 (Ramiz Dayı Öldümü?) - Yorum Yaz

Adınız*
E-Mail Adresiniz:*
Yorumunuz:*

A d v e r t i s i n g


Bu Dizileri izlediniz mi?