dizi izle

Deniz Yıldızı 643. Bölüm izle 22 Haziran 2012


Video saniye sonra yüklenecektir. Tanıtımı geç  »
   
  

3 Yorum Deniz Yıldızı 643. Bölüm izle 22 Haziran 2012

 1. Feyyaz yıldız
  13:05 on Haziran 23rd, 2012

  Ya insanları uyutmak için bundan iyi bir metod olamazdı herhalde. Ya bu kadar mantıksız bu kadar tesadüfü akla yatmaz uydurukçalar olurmu? Arzu Melih'i esir ediyor. Yani Arzu'ya gücü yetemiyormu Melih'in. Mantık bunu kabul eder mi? Birde Bu Devlet bu insanlar bu kadar aşkıyalığı sokağamı taşıyorlar. Devlet yok mu, Konu komşu hiç bu kadar duyrsızmı insanları siz bukadar küçük düşürme hakkını nerden alıyorsunuz. Bunlar bana göre hep saçmalıktır. Biraz gerçekçi diziler çekin. Efsun yanındakinden şüphelenmez rakibi olduğu halde. Ya bu diziyi bitirin atın insanların psikolojisini bozmayın. Bu saatlerde diğer tv.lerde dizi olmadığından kahren seyrediyoruz ama psikolojim bozulup strese giriyorum.

 2. Feyyaz yıldız
  11:33 on Haziran 25th, 2012

  Bu yorumu siz mi yaptınız diye soruyorsunuz. evet ben yaptım bu kadar ucuz sanaryolarla uğraşmayın biraz ciddi yapımlara imza atın. FOXS Tv.Biraz paraya kıysın. Bakın diğer kanallar böyle saçmalıklarla uğraşmıyor. Reyting rekorları kırıyorlar elinizde sanorya yoksa ben göndereyim. 5 kişi sanoryoda görevli saçmalıkları dolduruyorlar Kemal SUNAL Filmimi izliyoruz Allah aşkına. Kemal sunal böyle yapıyordu ama gerçeklerede uydurup kalite koyuyordu. İnsanı sıkmadan güldürrek. Sizin bu 5 sanaristinizde hiçmi özellik yok.

 3. metin
  11:55 on Haziran 25th, 2012

  ben bu diziyi ilk yayınlandıgı günden beri izliyorum ama dizide çok eksiklikler var gerçegi hiç yansıtmamışsınız bazı sahneler okadar mantıksızki izlerken sinirden gerilmemek elde degil aslında izlenecek güzel dizi bence ama birazdaha senarist arkadaşımız gerçege yansıtırsa daha güzel olur diye düşünüyorum saygılarımla metin baş

Deniz Yıldızı 643. Bölüm izle 22 Haziran 2012 - Yorum Yaz

Adınız*
E-Mail Adresiniz:*
Yorumunuz:*

A d v e r t i s i n g


Bu Dizileri izlediniz mi?