dizi izle

Çalıkuşu 30.Bölüm FİNAL izle 10 Mayıs 2014


Video saniye sonra yüklenecektir. Tanıtımı geç  »
   
  

6 Yorum Çalıkuşu 30.Bölüm FİNAL izle 10 Mayıs 2014

 1. Ümit
  08:04 on Mayıs 18th, 2014

  aslinda hiç güzel olmamiş Dizinın sonu böyle anlamsiz olmasını beklımıyorudum. Ya huzunlu yada mutlu bı sonu olması gerekıyordu ama her ikisıde olmadı. ne dogru düzgün kavuştular nede ayrıldılar. bu kamuranda çok sevını varmış nedır bu dünyada başka ınsan mı kalmadı ! Anlamsız ! mesjım yönetment’e

 2. nazmiye
  19:23 on Mayıs 18th, 2014

  hakikaten yorumlarda haklilar arkadaslar iki saniye daha uzun cekip feridenin gelip gelmedigini göstere bilirdiniz gerci kamuran gülümsedigine göre gelmis olmalidir ama yinede net bilmek isderdik dimi yani dizilerin sonunda bizi merak da birakdiginiz icin cok tesekkürler zaten sizin kanaldan da bu beklenirdi.

 3. halise
  00:23 on Mayıs 20th, 2014

  Bu neydi simdi boooo. Gerc i bi tahminim var filmi zoraki filan yaptilar bunu biliyoz bence ilerleyen zamanlar ne gosterir bilinmez gibi onunu acik birakilmis sanki devami gelecek gibi.Hani sinema filmi olurda ikici serisi kesin cikar kesin diye soyleriz ayni o misal oyle bir final yapmislar aslinda mantikli soyle bir dusunursek sonucta dizinin kaldirilmasi gerekti dedigim gibi ilerde ne olur bilinmez. Kamuranin bakipta gulumsedigi yeri gostermediklerine gore orda kim olabilir 🙂 sizce ? bence demek sonunu bizim tahmin etmemizi istediler gulumesek akla ne getirir kavustular cunku muhlise israrla gidelim msj da verdi zaten yani dikkat ederseniz sonuc ortada kimsenin akli karismasin bence guzel bitti sadece en sonunda bezelyeye pardon azeleyeye 😉 uzuldum toparlamak isterken dahada batirdi yani masum bi sekilde suclu olarak kaldi lakin gec kaldi onada uzuldum. benden bukadar yorumum bu. (taktirde bizlere izleyenlere) kalmistir…..

 4. Beyza Öztürk
  20:17 on Haziran 12th, 2014

  Bende bir hevesle izlemiştim Selim melim çok uzattılar.Saatini gününü değiştirip geç saate aldılar. Sıkılmaya başlamıştım oysaki Aydan Şener ve Kenan Kalavın oynadığı çalıkuşunu çok beğenmiştim.Bunuda güzel olur diye izledim umduğumu bulamadım.Sonuda ne olduğu belli değil Bu bir final değil mi….

 5. rahmi akkökler
  15:51 on Temmuz 21st, 2014

  duygularımı köreltii bu final şok gibi sanki devamı için açık kapı bırakmışlar gibi geldi bana olmasada romandan ne olduğunu biliyorum allahtan en sonunda kavuşuyorlar 🙂

 6. Çağlanur
  17:48 on Eylül 4th, 2014

  Feride daha gelemez.Kitabın sonunda Ferideden habersiz Kamuran ve amcası nikah kıyıyorlar.Feride ‘nin final kısmı şuanda bu bölümü geçmiş veya tam bu satırların içinde. ” Maarif Müdürünün emriyle Çanakkale Rüştiyesi’ne emri çıkan Feride, Munise’yi de alarak Çanakkale’ye yerleşir. Fakat güzelliği burada da herkesin dikkatini çeker ve bu sefer ona “Gülbeşeker” ismini takarlar. O çevrenin en zengin ailesinin kızlarının öğretmenliğini yapan Feride, kızın da isteğiyle konağa davet edilir. Fakat bu davetin sebebi başkadır. Konağın sahibi Nerime Hanımın amcasının oğlu İhsan, Feride’yi beğenmiştir. Davetin esas sebebi evlenme teklifidir. Fakat Feride bu teklifi herkesi şaşırtacak şekilde reddeder. Bu olaydan kısa bir süre sonra Hafız Kurban Efendi adında evli bir adamdan daha evlenme teklifi alan Feride bu teklifi de reddeder. Tabii Feride artık sokağa çıkamaz olmuştu.” KISACASI FİİNALDE FERİDE ÇANAKKALEDE. Çünkü ” Gülbeşeker ” İsminin Çanakkalede Takmışlardır.Bu Paragraftan Sonra Feride Kuşadasına gider ve orada öğretmenliğe başlar.Daha sonra orası hastaneye dönüştürülür.Bu Kısımları Görmediğimiz için bu finalde Çanakkalede OlMA OLASILIĞI ÇOK DAHA YÜKSEK.Kısacası Eğer Çalıkuşu Devam Etseydi Ya 2 Sezon Sonunda Yada 3.Sezonun Ortasnda Biterdi.ÇALIKUŞU DAHA SONRA BAŞKA KİŞİLER TARAFINDAN DEVAM ETTİRİLEBİLİR.ÇOCUKLAR DUYMASINDA OLDUĞU GİBİ.ÖNCE FİNAL YAPMIŞLARDI.SONRA YENİ BOYUTU İLE FOX TV DE YAYINLANMAYA BAŞLADI.HERKEZ BÜYÜMÜŞ,YASLANMIŞ HALİ İLE.BELKİDE ÇALIKUŞUDA BÖYLE OLABİLİR.HERKEZ BİRAZ DAHA YAŞLANDIĞINDA OLAYLAR GERÇEKLEŞEBİLİR.ÇÜNKÜ KİTABIN SONUNDA FERİDE VE KAMURAN TAHMİNEN 30-40 YAŞLARI ARASINDA HATTA 45 YAŞLARI CİVARINDA ANCA OLABİLİR.

Çalıkuşu 30.Bölüm FİNAL izle 10 Mayıs 2014 - Yorum Yaz

Adınız*
E-Mail Adresiniz:*
Yorumunuz:*

A d v e r t i s i n g


Bu Dizileri izlediniz mi?