dizi izle

Beyaz Show 8 Ocak 2016 izle


Video saniye sonra yüklenecektir. Tanıtımı geç  »
   
  

21 Yorum Beyaz Show 8 Ocak 2016 izle

 1. Nesrin
  02:33 on Ocak 9th, 2016

  Rezalet utsnin kim kimi öldürüyor bi orduyu konuşturan ne geçti elinize son kanımca kadar pkkli ve vatan hainlerin lerine savaşacaiz sustumuya bakmayın meydanı boş sanmayın 43 yaşında bi kadın olarak gerekirse varıp orda savaşır. Sessizilginize aldanmayın vakti zamanı geldimi görürsünüz bu vatanın gerçek sahip kimleri.

 2. ali
  02:42 on Ocak 9th, 2016

  Admin 3. parcadki gibi yukleme lutfen full hd ler cok iyi tabletten izledigim icin kalite 144 te kalio 480 yapilmiyor obur 3 parcali full hd ler kusursuz lurfen yukleyebilirsen oyle yukle lutfen lutfen 🙁

 3. Tehmez
  15:30 on Ocak 9th, 2016

  Beyaz ve konuklarını kınıyorum yüzlerle şehit ailelere var kimisinin kocası kimisinin babası kimisinin övladları şehit düşür ben Azerbaycan Türküyüm her gün kardeş Türkiye’den şehit haberi alanda üzülürük telefonla bağlanan kadın” sen “şimdi evinde terörist saklıyorsun askerlerin görevi ölkenin erazi bütünlüğünü korumaktır tehditleri yok etmektir eyer sen de pkkkhdplisen sende yok olacaksın kimsenin gücü yetmez Türkiye’ni bölmeye …

 4. murat
  16:30 on Ocak 9th, 2016

  beyaz neden o her kimse BEBEKLERİ ÖLDÜREN KİM.KİM ÖLMESİNİ İSTİYOR diye sormadın.ortaya karışık yemek servisi gibi yaptın ama askeri,polisi çocuk katili yaptın.gri olunanacak zamanı çoktan geçtik.ırkçılık yapanın,çocukların,masumların ölmesine sevinenin,bu vatana zarar vermek isteyenin ALLAH belasını versin.Madem olaya bu denli karıştın.O halde üçbeş cümle kurmak senin boynun borcudur.1)Kobaini olayları,2)7 haziran sonrası kim bu kargaşayı neden başlattı.3)iki yıldır sukunet varken barışa çözüme yaklaşıyorken kim 7 haziran sonrası bu şerefsizliği başlattı.ortada vatan varsa canlar üçer beşer ölüyorsa ne gri olunur nede ortaya karışık kebap söylenir.

 5. kenan
  17:06 on Ocak 9th, 2016

  ADMIN GORDUGUM EN IYI SITE………. TESEKKULER

 6. esma
  18:12 on Ocak 9th, 2016

  doğan medyanın kurgulanmış hainliklerinden biri buna beyaz ın alet olması çok acı şehitlrin acısını onun anasıNADA yaşatsın ALLAH

 7. ismail
  19:22 on Ocak 9th, 2016

  BEYAZ BEY NİYE SORMUYORSUN BEBEKLERİ KİM ÖLDÜRÜYOR DİYE…HERGÜN İKİ-ÜÇ TANE ŞEHİT VERİYORUZ.BUNLARI NİYE SÖYLEMİYORSUN.ŞEHİT ÇOCUKLARINI NİYE SÖYLEMİYORSUN.ASKER POLİS ORDA VATAN İÇİN ŞEHİT OLUYOR.PKK YA NİYE LAF SÖYLEMİYORSUN.KORKUYORMUSUN.SEN ORDA RAHAT RAHAT PROGRAM YAPARKEN ASKER POLİS KEYFİNDENMİ BU SOGUKLARDA OPERASYON YAPIYOR.

 8. sevgi
  00:46 on Ocak 10th, 2016

  beyaz Allah belani versin satilmi$ kancik kopek

 9. osman
  01:28 on Ocak 10th, 2016

  kım öldururse oldursun önemlımı sonucta orda ınsan oluyorkucuk cocuklar oluyor ne bıcım muslumansınız ahırette kurt turk dıye sormazlar adama

 10. ibrahim
  02:01 on Ocak 10th, 2016

  Olay ifşa olmuştur, ayşe çelik diye kendini tanıtan şahıs aslında öğretmen değildir, orda bahsettiği öldürülen insanlarda teröristlerin öldürdüğü değil askerin polisin öldürdüğü insanlardır, yani resmen pkk propagandası yapıyor ve oradaki saf beyazıt ve konuklar bunu yediler, beyazın ben kirli bir pkk propagandası yapacağını düşünmüyorum umarım bir dahakine kefal gibi atlamaz ve olayı daha anında ifşa eder.

 11. sezgin
  05:58 on Ocak 10th, 2016

  Dostlar daha izleyemedim olay nedir ? şunu söylerim bazı kötü yorumlar var bu zamana kadar beyaz showda yada beyazıtta bu zamana kadar kötü bir davranış gördünüzmü ki şuçluyorsunuz beyazıt dünkü çocuk değil satılmış hiç değil.Belliki bir yanlış durum var ortada haftaya ortaya çıkar.Yıllardan beri izlerim beyaz showu ,bazı yeni yetmelerin sözlerine kanmayın ,b*k at izi kalsın mantığıvar sanırım ortada.
  Buarada 2 şey isticem yöneticiden video silinmiş yenilermisin diğeride olumsuz yorumları sil lütfen.Herkese saygım var ama aptallara asla.
  Not :daha izlemeden yorum yazdım izleyince ekleme yaparım.

 12. meve
  10:28 on Ocak 10th, 2016

  Sizin Müslümanlığınız bu kadar işte. siz sırf kürt diye ordaki çocukların,bebeklerin öldürülmesine sevinen, oh olsun diyen canilersiniz. ayşe hanım çok da güzel söyledi. Masumların ölmesine üzülmek, isyan etmek vatan hainliğiyse SONUNA KADAR VATAN HAİNİYİM

 13. mrrrr
  22:37 on Ocak 10th, 2016

  su murat dal kilic midir nedir hic sevmiyorum

 14. Tolga
  20:19 on Ocak 11th, 2016

  Neden açılmıyor admin kaldırıldimi

 15. Admin
  20:21 on Ocak 11th, 2016

  Açılıyor sorun yok

 16. Burak
  01:24 on Ocak 12th, 2016

  Admin neden o vatan haini olan bolu yayinlamadin? Seyretmek istedim o pkk li kadinin konusmasindan sonra ordaki konuklar ne tepki verdiler, yayinla lutfen, kim hain kim halil gorelim.

 17. Admin
  01:27 on Ocak 12th, 2016

  TV deki yayınlanan bütün bölüm var.

 18. aynur
  15:19 on Ocak 12th, 2016

  Türk Ordusu ve polisine minnettarlıkla…yaptığı komikliklerle 1000 emekçinin kazanamayacağı paralar kazanan bir kişi ne anlar vatan sevgisinden,vatan bütünlüğünün anlamından?orda alkış tutan gençlere yazıklara olsun.benim taa içimden geliyor yazıklar olsun duygusu,çıkarsız hayatını kaybeden genç insanların yarım kalan hayatlarına borçlu kalmış olmaktan.

 19. leyla
  16:27 on Mart 19th, 2016

  Harun Karamuklu yazmis ben kopyalayb yapistrdim.cok iyi yazmis
  Yazılanlar argo ama komik. Ancak beyaz’a yazılanlar tamamen haksızca gaddarca ve cahilce! İnsan biraz araştırma yapar. Beyaz ne anladı ne söyledi. Yediği azarla hangi konuma düştü. Biraz düşünür insan dediğin! Böyle basit midir bir insana hain demek? Ustelik yıllardır duruşu ortada olan birine! Şehit var diye programı yarıda kesti! Gene şehit var diye programı iptal edip şehit cenazesine katıldı. Ayıptır ayıp! Günahtır! Ayrıca burda bırakın beyazı öğretmen kılıklının bile söylediğinde bir şey yok ilk bakışa! Çocuklar ölmesin. Ne var bunda? Demiyor ki polis çocuk öldürdü. Pkk çocuk öldürdü de demiş olabilir? O mana da çıkar? Ama demiş olsa dahi bunlarda hiçbir sorun yoktur. Eğer bunlar sorunsa yıllardır AKP vekillerinin, AKP medyasının, AKP yazarlarının söylediklerinden başlamak gerek! Sayın apo’lar, Türk bayrağının adı değişsin diyenler, sayın apo demeyi suç olmaktan çıkaranlar, PKK ile pazarlık yapanlar, açılım saçılım yapanlar, kürdistanı tanıyıp selam gönderenler, haburda davul zurna ile karşılayıp serbest bırakanlar, yolları eşip mayınlarla doldururken seyredenler, valiye operasyon yapmayın emrini ben verdim diyenler, Oslo da görüşenler, Türkiye özerk olmalı diyenler, kürdistan kurulursa Türkiye genişler diyenler yargılanmalı Beyazdan önce! Beyaza hatta ayşe öğretmen denen kadına gelene kadaaaaar gün akşam olur. çok kişi var daha soruşturma açılacak. Açılacaksa tümüne açılacak! Yargılanacaksa tümü yargılanacak! Öyle seçmece karalamaca yok! Hainliksebu AKP ve HDP baştan haindir! Nokta!

 20. leyla
  16:34 on Mart 19th, 2016

  O kadin kendisi terorst deyldirki kim isderki cocuklar ölsun o bu yuzden soyledi dur deyelim o kavgalar o cocuklarin o kadinin gunahi deylki kim isder kavga olsun cocuklar insanlar ölsun.beyazitda cocuklar ölmesin kisimna alkis isdedi hemen sizde cani yaptiniz hayin yaptniz adami.cok sey demek isdyorum ama dusuncelrimi aktaramiyorum.o kadinin oyretmen oldugna inaniyorum nasil insan oyle titreyerek konusurki keni telefonundan ararki o sadece kimse olmesn ne asker ne polis ne cocuk kimse olmesn dedi beyazda ona alkislatdi sadece yalnis analasilmazlik oldu o kadar.

 21. albuz aytekin ?
  13:46 on Mayıs 4th, 2016

  Albuz aytekin

Beyaz Show 8 Ocak 2016 izle - Yorum Yaz

Adınız*
E-Mail Adresiniz:*
Yorumunuz:*

A d v e r t i s i n g


Bu Dizileri izlediniz mi?