dizi izle

Aslan Kral Dizi izle


Video saniye sonra yüklenecektir. Tanıtımı geç  »
Yapımcılığını Süreç Film’in’in üstlendiği dizinin başrollerinde Oya Başar, Şafak Sezer ve Evrim Akın var. Akın, usta oyuncu oya Başarın kızını canlandıracak.
Hostes rolünü oynayacak olan Evrim Akın, her bölüm birine aşık olacak, evlilik hayalleri kuracak ama bu ilişkiler hiçbir zaman nikahla sonuçlanmayacak.
Dizinin yönetmen koltuğunda daha önce yine Oya Başarın başrolünü oynadığı Benim Annem Bir Melek dizisini yöneten Derya Yaruç oturacak.
Senaryoya ise Tatlı kaçıklar , Yasemince başta olmak üzere Hababam Sınıfı’nın yeni film serisini de kaleme alan Kemal Kenan Ergen imza atacak.
Aslan Kral Dizisinin Konusu
Dizide adı Arslan, soyadı da Kıral olan Şafak Sezer, iç güveysi bir petshopçuyu oynayacak. Agustos Sonu gibi çekimlerine başlanması planlanan dizide Sezer in kayınpederi ölürken eşi, kızları ve torunları ona emanet edecek. Olaylar bundan sonra başlayacak.
Oya Başar ın oynadığı cadı kayınvalidesi başta olmak üzere 3 kız çocğu olan Sezer için hayat çekilmez olacak. Dizinin ilk proje taslağında Sezer’e lokumcu karekteri yazılmıştı. Ancak daha sonra karekterin lokumcu değil, petshopçu olmasına karar verildi.
Güçlü senaryosu ve sağlam oyuncu kadrosuyla yeni sezonta Atv’nin en çok güvendiği dizilerin başında Aslan Kıral Dizisi geliyor

Aslan Kral izleAslan Kral son bölüm izle

   
  

3 Yorum Aslan Kral Dizi izle

 1. mehmet isik
  22:49 on Kasım 20th, 2011

  harika bir film diyecek birşeyyok

 2. barış
  05:31 on Aralık 4th, 2011

  hayatım da seyrettiğim en komik dizi gerçekten çok iyi kadro gülmekten öldürüyorlar

 3. çisem
  18:15 on Ocak 7th, 2012

  ya nerden izliyoruz bi anlasam

Aslan Kral Dizi izle - Yorum Yaz

Adınız*
E-Mail Adresiniz:*
Yorumunuz:*

A d v e r t i s i n g